Płatek Słońca
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Płatek Słońca

Hodowla Płatek Słońca
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mieszańce - hodowla

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Mieszańce - hodowla Empty
PisanieTemat: Mieszańce - hodowla   Mieszańce - hodowla Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 1:52 pm

Mamy już osoby zaangażowane w hodowlę owczarków polarnych, teraz czas zająć się zwykłymi mieszańcami.

Osoby zaangażowane w hodowlę mieszańców:
Sunflake
Eclipsse
(reszta naszej grupy proszona jest o zdeklarowanie się, czy chce hodować mieszańce, czy owczarki!)

Jak będzie wyglądała współpraca?
Musimy wytworzyć kilka niezależnych linii hodowlanych, żeby ograniczenia w chowie wsobnym nas nie zatrzymały. Na razie można jeszcze krzyżować ze sobą psy spokrewnione, proponowałabym więc wybrać jedną suczkę i później krzyżować ze sobą jej dzieci (jeden piesek i jedna suczka z najciekawszym umaszczeniem). Później zaczniemy krzyżować niespokrewnione linie.
Im więcej linii, tym różnorodniejsza będzie pula genowa ;]
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
Hathor

Hathor


Liczba postów : 20
Join date : 10/06/2012
Age : 42

Mieszańce - hodowla Empty
PisanieTemat: Re: Mieszańce - hodowla   Mieszańce - hodowla Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 11:41 pm

Ja na pewno pisze się na mieszańce. Mam już wytyczoną parę psów: Genezis i Hektor.

Mieszańce - hodowla 5597-Genezis

Mieszańce - hodowla 10982-Hektor

Nie mają co prawda wybitnego charakteru, ale myślę, że wszystko można nadrobić Smile. Umaszczenie i wygląd mają tak fajne, że żal byłoby ich nie wykorzystać Smile. Tylko zauważyłam, że ich potomstwo rodzi się z dość ciemnym ubarwieniem z przewagą szarości.

A powiedz mi, Sunflake, jeżeli chcę zaangażować się w mieszańce, muszę również brać udział w hodowli OPków i odwrotnie czy nie jest to wymagane? Szczerze mówiąc, wolę postawić na różnorodność, czyli mieszanki, ale to Ty ustalasz zasady Smile.
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Mieszańce - hodowla Empty
PisanieTemat: Re: Mieszańce - hodowla   Mieszańce - hodowla Icon_minitimePon Cze 11, 2012 4:45 am

Planowałam dać Wam drogę wyboru - albo hodujecie tylko OPki, albo tylko mieszańce, albo i to, i to (jak kto woli), tylko widzę, że OPki się chyba bardziej podobają. Muszę jeszcze zobaczyć, co na to inni ;] Być może przestawimy się całkowicie na OPki, a być może zostanie tak, jak miałam to w planach.

Chodzi też o to, że nie ma nas za dużo i nie wiem, czy przypadkiem nie powinniśmy się wyspecjalizować, żeby coś osiągnąć ^^
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
Sponsored content





Mieszańce - hodowla Empty
PisanieTemat: Re: Mieszańce - hodowla   Mieszańce - hodowla Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mieszańce - hodowla
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mieszańce PS
» DustDevourer - Hodowla
» Eclipsse-hodowla
» Hathor - hodowla
» Silije - mieszańce, linia 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Płatek Słońca :: Archiwum-
Skocz do: