Płatek Słońca
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Płatek Słońca

Hodowla Płatek Słońca
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Trener dla psa pilnie poszukiwany

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Nirellie
Admin
Nirellie


Liczba postów : 56
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Opolskie

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 11:15 am

Sunflake, chodzi tylko o tą jedną suczkę, bo ja nie wyrabiam czasowo. Gdyby to były wakacje, to spokojnie dałabym radę, ale na koniec roku szkolnego...
Powrót do góry Go down
Nirellie
Admin
Nirellie


Liczba postów : 56
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Opolskie

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 4:48 pm

Aj...trochę długo. Cholera, że też właśnie jak dostałam 4-tą range. Ja to mam pieskie szczęście. Może wprowadzą event albo opcję, tak na pocieszenie, że musiałam czekać Wink
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 4:46 pm

Nirellie, w ten sposób nie nauczysz się trenować psów ;]
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
DustDevourer

DustDevourer


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 29
Skąd : Dolnośląskie

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 4:43 pm

Nirellie napisał:
O ile przerwa w grze skończy się przed północą.
No czytałam niby że ma to 2 lub 3 godziny potrwać. No mam nadzieje że gra będzie sprawniejsza bo często strasznie wieszało jak za dużo ludzi siedziało.
Powrót do góry Go down
Nirellie
Admin
Nirellie


Liczba postów : 56
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Opolskie

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 4:26 pm

O ile przerwa w grze skończy się przed północą.
Powrót do góry Go down
DustDevourer

DustDevourer


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 29
Skąd : Dolnośląskie

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 4:21 pm

Nirellie napisał:
Dzięki. Wystawię jak tylko przerwa w grze się skończy.
No dziś powinnam ją po północy kupić bo za wystawę będzie 200 i przy logowaniu 300 ;3 Tylko troszkę mi to zajmię bo trenuje 2 psy xD Dla takiej jednej bo chce jamnikowatego.
Powrót do góry Go down
Nirellie
Admin
Nirellie


Liczba postów : 56
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Opolskie

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 4:18 pm

Dzięki. Wystawię jak tylko przerwa w grze się skończy.
Powrót do góry Go down
DustDevourer

DustDevourer


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 29
Skąd : Dolnośląskie

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 4:08 pm

Ja swoją ONkę wyszkoliłam wszystkich komend przed 3 rokiem życia xD Więc hmm nie wiem moge się nią zająć tylko niech wpłyną jakieś doglary. Może chorować itd ale to normalne przy intensywnym treningu. Najwyżej wszystkie potrzeby sobie poprawisz jak do ciebie wróci ;3
Powrót do góry Go down
Nirellie
Admin
Nirellie


Liczba postów : 56
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Opolskie

Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 3:47 pm

Szukam osoby, która mogłaby wytrenować moją suczkę Emminthe. Ma ona 9 miesięcy, jest nauczona załatwiania się na dworze, szacunku do opiekuna i nie niszczenia przedmiotów w 100% i chodzenia przy nodze w 64%. Jest wyposażona w: miskę PROFI, obrożę parcianą, smycz parcianą, naturalną kość aromatyzowaną, gumowego jeżyka, obcążki do pazurków, szczotkę i smycz ringówkę. Wymagam tylko, żeby osoba szkoląca:
-nie straciła punktów przy szkoleniu
-nauczyła psa wszystkich komend przed 4 rokiem życia

Jeśli ktoś się zgodzi, to sprzedam mu ją za minimalna stawkę (tj. 500dgl) i po szkoleniu odkupie za cenę dwukrotnie wyższą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trener dla psa pilnie poszukiwany Empty
PisanieTemat: Re: Trener dla psa pilnie poszukiwany   Trener dla psa pilnie poszukiwany Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Trener dla psa pilnie poszukiwany
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Płatek Słońca :: Ogłoszenia-
Skocz do: