Płatek Słońca
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Płatek Słońca

Hodowla Płatek Słońca
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zawody-poziom trudności

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hathor

Hathor


Liczba postów : 20
Join date : 10/06/2012
Age : 42

Zawody-poziom trudności Empty
PisanieTemat: Zawody-poziom trudności   Zawody-poziom trudności Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 11:53 pm

Postanowiłam dzisiaj zorganizować zawody w Agility. W tym celu kupiłam przeszkodę i pełna optymizmu zabrałam się za ustawianie wszystkich opcji w tych zawodach. W tej chwili zawody mają zerowy poziom trudności i nie wiem, w jaki sposób mogę je podnieść. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, co zrobić, żeby zawody były odpowiednie dla psów, atrakcyjne dla hodowców oraz, żebym mogła nieco na nich zarobić? Smile
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Zawody-poziom trudności Empty
PisanieTemat: Re: Zawody-poziom trudności   Zawody-poziom trudności Icon_minitimePon Cze 11, 2012 4:48 am

Nie bardzo rozumiem.. Wyświetla Ci się, że możesz organizować zawody o max. poziomie trudności 0 na stronie zawodów? ;]
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
Hathor

Hathor


Liczba postów : 20
Join date : 10/06/2012
Age : 42

Zawody-poziom trudności Empty
PisanieTemat: Re: Zawody-poziom trudności   Zawody-poziom trudności Icon_minitimePon Cze 11, 2012 8:56 am

Żeby móc ładnie to zobrazować, pokażę kilka screenów ze strony konkursów.

Gry wchodzę w zakładkę "Moje konkursy", wyświetla się coś takiego:

Spoiler:

Gdy wchodzę w opcję "Edytuj konkurs" pokazuje mi się coś takiego:

Spoiler:

Organizacja konkursu jest już skończona, więc przechodzę do opcji "Pokaż stronę konkursu" i wyświetla mi się to:

Spoiler:

EDIT: Już wiem, dlaczego miałam poziom zerowy. Nie przeniosłam przeszkody z rubryki "akcesoria do wykorzystania" do rubryki "Akcesoria wykorzystane". A ja głupia zastanawiałam się, dlaczego moje zawody są na poziomie 0 Laughing.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zawody-poziom trudności Empty
PisanieTemat: Re: Zawody-poziom trudności   Zawody-poziom trudności Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zawody-poziom trudności
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Płatek Słońca :: Pomoc-
Skocz do: