Płatek Słońca
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Płatek Słońca

Hodowla Płatek Słońca
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Owczarki Polarne

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitimePon Cze 11, 2012 9:21 pm

Temat do dyskusji nad OPkami ;]

Osoby odpowiedzialne za nową rasę: DustDevourer i Nirellie.

Informacje na temat rasy:
- krzyżowane będą ONki i husky - prowadzące zadecydują, co jeszcze by się tam przydało ;]
- dopuszczalne kolory: biały, czarny, szary, umaszczenie wilcze, siodłate lub jednobarwne (według mnie w pewnym momencie należałoby bardziej ograniczyć wzorzec rasy)

Nirellie pracuje nad wizytówką hodowli.

Macie prawo do rekrutowanie nowych członków wedle uznania - z zastrzeżeniem, że osoba ta musi wstąpić w nasze szeregi ;P
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
DustDevourer

DustDevourer


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 29
Skąd : Dolnośląskie

Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Re: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitimeWto Cze 12, 2012 4:40 pm

Mam pytanko bo kupiłam biało-biszkoptową suczkę z 229 coś tam charakterem za 700 xD i też bym chciała ją gdzieś wcisnać w chodowle Onków. Będzie mogło być takie zestawienie kolorów ? A i moja Luthien spodziewa się pierwszego miotu :3
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Re: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitimeWto Cze 12, 2012 8:54 pm

Wydaje mi się, że można by ją jakoś wcisnąć, choćby na próbę, a później wykluczyć z hodowli psy z niedopuszczalnymi maściami.
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
Hathor

Hathor


Liczba postów : 20
Join date : 10/06/2012
Age : 42

Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Re: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitimeWto Cze 12, 2012 10:48 pm

Podobno niedługo ma zostać wprowadzone coś w rodzaju przypisów lub nazw hodowli. W identyfikacji naszej hodowli bardzo się to przyda Smile.
Powrót do góry Go down
DustDevourer

DustDevourer


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 29
Skąd : Dolnośląskie

Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Re: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitimeSro Cze 13, 2012 4:17 pm

Mam nowy pomysł. Przeglądając google w poszukiwaniu jakichkolwiek polarnych onków z ciekawości trafiłam na hybrydę malamuta i wilka tak zwany wolamut.Psy są mało znane i wyglądają jak takie wielkie puszyste owczarki mogą być w różnych kolorach od masci biało- biszkoptowej przez rudy,brązy na czerni kończąc. Można też w ramach projektu Owczarek Polarny takie Wolamuty hodować. Niestety w doggi nie ma wilków ale Onki będą w sam raz czy inne mieszańce wyglądające jak owczarki. W tym też mogła by się sprawdzić moja biszkoptowa sunia. Ważne aby psy były takie "wilczaste". Polarne Onki czyli też 2 linie były by to husky + onek i wolamuty czyli jak już wspomniałam malamut + onek bądź jakiś mieszaniec z typem sierści wilczym lub z siodłem. Bo jak narazie rozmnażanie Onków idzie powoli i na świat przyszła mi tylko jedna suczka.
A tu kilka wolamutów dla przykładu :3
Owczarki Polarne WolamuteinoukalaskanmalOwczarki Polarne WolamuteLoganPuppy2
Owczarki Polarne Wolamutelogan2years5Owczarki Polarne Wolf-dog-hybrid-picture
Owczarki Polarne Saarloos_1Owczarki Polarne 00506859

Co o tym myślicie? ;3
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Re: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitimeSro Cze 13, 2012 4:21 pm

Na razie pomyślałam tylko - "a damy z tym wszystkim radę"? Mi nie idzie nawet z mieszańcami, nie mogę coś pokryć mojej suczki ;P
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
DustDevourer

DustDevourer


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 29
Skąd : Dolnośląskie

Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Re: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitimeSro Cze 13, 2012 4:23 pm

Jak coś to sorry za duże zdjęcia ale nie chciały się jako same linki wrzucić -.-''
Nie no tak pomyślałam bo widze kilka fajnych psów ala husky o fajnych kolorkach x3 No ja Luthien pokryłam za 7 razem xD I na świat przyszła 1 suczka x.x
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Re: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitimePią Cze 15, 2012 9:52 am

A nie można by zmodyfikować OPków? Dopuszczać tylko psy o umaszczeniu wilczym, dopuszczalne maści to biały, szary, czarny, biszkoptowy? ^^
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
Sponsored content





Owczarki Polarne Empty
PisanieTemat: Re: Owczarki Polarne   Owczarki Polarne Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Owczarki Polarne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Płatek Słońca :: Archiwum-
Skocz do: