Płatek Słońca
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Płatek Słońca

Hodowla Płatek Słońca
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mieszańce - zadania bojowe

Go down 
AutorWiadomość
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Mieszańce - zadania bojowe Empty
PisanieTemat: Mieszańce - zadania bojowe   Mieszańce - zadania bojowe Icon_minitimePon Cze 18, 2012 11:22 am

Zadania dla hodowców mieszańców ;]

Mamy 5 linii mieszańców, zaczynamy je krzyżować ze sobą według instrukcji, które zaraz podam.
Najpierw wymienię linie. W miarę, jak będzie przybywało członków, będę łączyć wszystkich w pary.

Linia 1 - Pasta i Zozolek
Linia 2 - Hathor i dagadagi
Linia 3 - Silije i Raisa
Linia 4 - Qwedsa i Spanielcia
Linia 5 - Sunflake

Linia 6 - Terrier i miesiek234 - jeszcze nie jest włączona do hodowli.

Zadania będą aktualizowane na bieżąco w tym miejscu, o aktualizacji będę informowała każdego indywidualnie.

Linia 1
Pasta i Zozolek - rozdzielcie między siebie pieska i suczkę. Mój piesek pokryje suczkę, Twój piesek pokryje suczkę Hathor.

Linia 2
Hathor - Twoja suczka zostanie pokryta przez pieska z linii 1, Twój piesek kryje suczkę z linii 3.

Linia 3
Silije i Raisa - ustalcie między sobą, która z Was chce trenować pieska, która suczkę - oba pieski urodziły się u Silije. Piesek będzie krył suczkę od Qwedsy, suczka zostanie pokryta przez pieska Hathor.

Linia 4
Qwedsa i Spanielcia - suczka zostanie pokryta piesiem z linii 3, piesek kryje moją suczkę. Po narodzinach szczeniąt jedno - piesek lub suczka wędruje do Spanielci.

Linia 5
Sunflake - moja suczka zostanie pokryta przez pieska Qwedsy, piesek kryje suczkę z linii 1.


Jest to temat informacyjny, proszę pod nim nie pisać, wszelkie uwagi kierować do mnie.

Jest to krycie według ostatecznego planu.
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
 
Mieszańce - zadania bojowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mieszańce PS
» Mieszańce - hodowla
» Qwedsa - mieszańce, linia nr 4
» Silije - mieszańce, linia 3
» Dwa piękne mieszańce na sprzedaż!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Płatek Słońca :: Mieszańce - hodowla-
Skocz do: