Płatek Słońca
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Płatek Słońca

Hodowla Płatek Słońca
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimePią Cze 08, 2012 6:27 pm

Jesteśmy razem w hodowli, a to nas do czegoś zobowiązuje ;]

Jak wszyscy wiedzą (a jak nie wiedzą, to zaraz wiedzieć będą) - chów wsobny na razie jest możliwy, ale ma to być wycofane z gry. W związku z tym nie będzie można rozmnażać psów ze sobą spokrewnionych, a to mogłoby w pewnym momencie zablokować rozwój naszej hodowli. W związku z tym moja propozycja jest następująca - musimy założyć co najmniej 5-6 linii hodowlanych, niekrzyżujących się ze sobą (podziękowania dla Hathor za inspirację ;] ). Kiedy uniemożliwią chów wsobny, zmieszamy je między sobą.

Hodowców mogących rozmnażać psy jest na razie niewielu - lecę według kolejności zapisu do naszej grupy:
1. Sunflake
2. Silije
3. Nirellie
4. Hathor
5. DustDevourer
6. Eclipsse

Qwedsa na razie czeka na rangę.

Jest nas więc sześciu - w sam raz na to, żeby każdy założył własną linię hodowlaną, bazując na swoich psach (chyba, że chcecie mieć ich 5, to stworzymy jedną parę, później Qwedsa dołączy do kogoś). Później podzielimy się na grupy.

Dodatkowo wiem, że DustDevourer chce hodować białe i czarne mieszanki wilczurów - według mnie można by z tego stworzyć własną rasę, ale też trzeba założyć kilka linii hodowlanych. Są chętni, żeby jej pomóc? ;]

Jeśli mój pomysł się Wam nie podoba - piszcie, skorygujemy go.
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
Nirellie
Admin
Nirellie


Liczba postów : 56
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Opolskie

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Nowa rasa psów   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimePią Cze 08, 2012 7:25 pm

Ja mam pomysł. Chciałam stworzyć nowa rasę "Owczarek Syberyjski" albo "Owczarek Polarny". Byłaby to krzyżówka ONków i Husky'ich. Jeśli, spodobał się, Wam ten pomysł to proponuję kupić sobie ONka i Husky'ego. Im szybciej zaczniemy je krzyżować, tym szybciej będziemy mieć własną oryginalna rasę, a to da nam przewagę nad innymi twórcami nowych ras, którzy pewnie będą chcieli działać samodzielnie
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimePią Cze 08, 2012 10:17 pm

Można spróbować, ale to jak dla mnie za mało skomplikowana krzyżówka, dodałabym tam jakiegoś bardzo inteligentnego mieszańca ;]
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
Nirellie
Admin
Nirellie


Liczba postów : 56
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Opolskie

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: nowa rasa   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 12:46 pm

Dobrze, że tak mówisz, bo na początku miałam inny plan, tylko go skróciłam Very Happy Chciałam mieszankę ONków, Husky'ich, Goldenów i Labladorów (ewentualnie jeszcze Collie). Byłaby to mieszanka na wszystko: posłuszeństwo i inteligencja Owczarków niemieckich, wytrzymałość husky'ich, zwinność Collie, towarzyskość Goldenów i Labladorów. Przydałby się jeszcze tylko jakiś pies na odwagę.
Powrót do góry Go down
DustDevourer

DustDevourer


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 29
Skąd : Dolnośląskie

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 1:24 pm

No ja już samczyka Husky i Białą suczkę wyglądającą na ONke mam ;3 Więc skupie się głównie na nich. Musze psów troche posprzedawać by usprawnić rozwój mojego husky, mam też zamiar kupić malamuta. Kurcze wciągnęłyście mnie w te polarne owczarki xD
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 1:34 pm

Proponuję więc wziąć się za nasze owczarki polarne - domieszajmy do niech jakieś psy o dobrych genach, a później dopuszczajmy do hodowli tylko psy o czarno-białym umaszczeniu ;] Jakoś pójdzie, trzeba tylko stworzyć pierwsze psy tej rasy i porozdzielać między chętnych do ich hodowli. Jakby co - ja się zgłaszam ;P
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
DustDevourer

DustDevourer


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 29
Skąd : Dolnośląskie

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 1:47 pm

No ja już swoją sunie wytrenowałam na 222 punktów a Arrluk będzie miał 218.52 i ma rodowód więc potomstwo same huskowata być powinno. ;3
Powrót do góry Go down
Nirellie
Admin
Nirellie


Liczba postów : 56
Join date : 08/06/2012
Age : 27
Skąd : Opolskie

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: nowa rasa psów   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimeSob Cze 09, 2012 3:32 pm

Ja już mam ONka suczkę i drugą pochodząc od ONków. jutro kupuję Husky'ego od Shearah i zaczynam trenować
Powrót do góry Go down
Hathor

Hathor


Liczba postów : 20
Join date : 10/06/2012
Age : 42

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 7:57 pm

Jeżeli chcecie uwzględnić goldena, jako planowego psa, mam jednego. Nie jest to, niestety suka, od której mogłabym zacząć. Nie mam żadnych ONków, husky, malamutów czy labków, jest tylko ten golden, a potem same różnokolorowe mieszańce.
Powrót do góry Go down
Sunflake
Admin
Sunflake


Liczba postów : 111
Join date : 07/06/2012
Age : 31
Skąd : Wrocław

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 8:05 pm

Można by tam domieszać goldena, ale on namieszałby w kolorach ^^

Planowałam podzielić hodowlę na dwie części, OPki i zwykłe pomieszańce, ale widzę, że większość jest za owczarkami ;P
Powrót do góry Go down
https://platekslonca.forumpl.net
Hathor

Hathor


Liczba postów : 20
Join date : 10/06/2012
Age : 42

Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitimeNie Cze 10, 2012 8:28 pm

Dostosuję się, chociaż lubię różnorodność Smile. Muszę tylko kupić jakiegoś rasowca z wilczastych lub ONka. Jeżeli ktoś ma Malamuta do odstąpienia, chętnie kupię Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Empty
PisanieTemat: Re: Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?   Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hodowla - na czym będzie polegała nasza współpraca?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mieszańce - hodowla
» Eclipsse-hodowla
» Hathor - hodowla
» DustDevourer - Hodowla
» Nirellie-hodowla Owczarków Polarnych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Płatek Słońca :: Archiwum-
Skocz do: